Laatste aanpassing website (21-2-17 om 15u30 - homepagina)
Kalender 24 t/m 26 februari 2017 

"De Es"
Uur


Uitslagen/ref.
zaterdag 25 februari
00u00
GEEN
WEDSTRIJDEN
Ref:
zondag 26 februari
00u00
GEEN
WEDSTRIJDEN
Ref:
"Kadijk"
Uur


Uitslagen
zaterdag 25 februari
15u00
Prov. Res
Meeuwen SK

zondag 26 februari00u00GEENWEDSTRIJDEN
Verplaatsing
Uur


Uitslagen
zaterdag 25 februari
00u00
GEEN
WEDSTRIJDEN

zondag 26 februari15u00Meeuwen SK1ste Ploeg

Indien er een blauwe achtergrond is kan je het wedstrijdblad bekijken. Opstelling, kaarten enz.
2de Provinciale reeks A (wedstrijdbladen)
Laatste nieuws afgelastingen:

Geen afgelastingen van trainingen voorzien
Rangschikking

WedstrWinstSaldoPunten
SV Herkol22162149
W. Koersel22133944
MD Halen22121742
N. Gruitrode22121340
Achel VV22101936
GS Beek2210235
KFC Hamont '99229333
Lindelhoeven VV2210-332
Fl. Paal226-1126
SK Meeuwen227-724
Sp.Grote Heide226-424
Turkse FC226-1024
RC Reppel225-1422
Kadijk SK226-1621
Ham Utd.225-2419
FC Anadol225-2519
image-121555-2016giflinks.gif
image-121582-2016gifrechts2.gif

Weekoverzicht 18 en 19 februari (geplaatst 19 februari)
‚Äč
Door een samenloop van omstandigheden was het puzzelen om alle seniorenwedstrijden te kunnen laten doorgaan. Onuitgegeven ploegen dus. De Provinciaal reserve speelden gelijk in Herkol. Nick zorgde aan het kwartier voor een voorsprong die de pauze haalde.
Onmiddelijk na de rust werd het 1-1, maar Melvin zorgde met een mooie lob voor de 1-2. De vermoeidheid sloeg toe, wat leidde tot de 2-2 net voor het affluiten. De gew. reserve hadden nog meer problemen om voldoende spelers op de been te krijgen. Desondanks haalde men toch nog een een verdienstelijk uitslag (3-1 in deze omstandigeheden mag er zijn). De U21 verloren tegen een Calcio dat een maatje te groot was. Ook de U15 hadden door skiverloven problemen tegen leider Houthalen. Het werd dan ook een 1 - 7 nederlaag.
Het 1ste klopte leider Herkol en geeft zo de rode lantaarn door aan Ham en Anadol. Gert zorgde al vroeg voor de openingstreffer. De vertimmerde verdediging liet maar enkele kansen toe aan de bezoekers, maar dan was Kris weer paraat. Net voor de koffie prikte Daems een bal tegen de netten (2-0). Herkol leek gedrevener uit de kleedkamer te komen en drukte. Maar toch waren de betere kansen voor Kadijk dat de voorsprong hield. 

Overlijden

We melden U het overlijden van Johan Vrijsen,
broer van bestuurslid Andre Vrijsen.

De begrafenis gaat door in besloten kring.

Kadijk SK wenst familie en vrienden veel sterkte.



image-130838-overlijden.jpg

Hartelijk bedankt (geplaatst 14-2-17)

We willen langs deze weg alle medewerkers bedanken die aan onze jaarlijkse eetdagen een helpende hand toestaken. Zonder hen zou dit
nooit lukken. Maar natuurlijk ook een dank aan de mensen die kwamen eten en zo onze club steunden.

image-127425-innige.jpg
Overlijden

We vernamen het overlijden van Zjang Aerts.
Zjang was een van onze trouwe supporters.
De avondwake is op vrijdag 10 februari om 18u30
in de parochiekerk van Lindelhoeven.
De uitvaartdienst heeft in besloten kring plaats

Namens Kadijk SK innige deelneming aan familie en
vrienden.

YouTube filmpjes van de maand (geplaatst 6-2-17)
Rare doelpunten.
Terug in de tijd.

Mosselfeest Kadijk SK  (Voor de late beslissers)
Zaterdag 11 februari  (17u00 - 20u00)
Zondag 12 februari  (11u00 - 20u00)
Campus 'De wingerd'  Leopoldlaan 45,  Overpelt
Mosselen : 17 Euro
Stoofvlees : 12 Euro
Videe : 12 Euro
Koude schotel zalm : 14 Euro
Vegetarische pasta : 12 Euro
2 Frikandellen : 5 Euro                                              Iedereen welkom
image-122487-mosselfeest2016-1100x5001.jpg

Zowel prins carnaval van Overpelt als Neerpelt waren aanwezig. De jeugdprins van Overpelt kreeg de eer de aftrap te geven. Het bracht Kadijk SK zo wie zo veel geluk.
Overzicht weekend 4 en 5 februari
Zaterdag : De provinciaal reserve haalden in een doelpuntenrijke wedstrijd in Grote Heide. Na een eerste achterstand maakte Niels meteen gelijk. Meteen ook de ruststand. Onmiddelijk na de pauze moest opnieuw een achterstand onmiddelijk weggewerkt. Dit was voor Tom R.
Ruben zorgde voor een 2 - 3, maar even later was het 4 - 3. Hendrik en Siebe zorgde nog voor de overwinning. Een top vijf is in zicht.
De gewestelijke wonnen droogweg in Kaulille met 0 - 3. Spijtig dat dit geen plaatswinst tot gevolg heeft.
De U21 tenslotte verloren met 0 - 5 van de buren uit Breugel. Zij zijn voorlopig nog puntenloos in 2017.
Zondag : Ondanks het mooiere voetbal verloren de U15 van RC Peer.
De kracht van enkele bezoekende spelers deden de balans onverdiend overslaan.
Feest voor, tijdens en na de wedstrijd van het 1ste. Na de 3 - 1 winst tegen Grote Heide blijven de kansen gaaf om alsnog het behoud te halen. Mathias, Kevin en Tim zorgde voor een 3 - 0 ruststand. Na de rust drukte Grote Heide, maar verder dan een eerredder in de slotminuten kwam men niet.

Overlijden

We vernamen het overlijden van Wies Mannaerts.

Wies is de schoonmoeder van Peter Pellens en grootmoeder van
Jonas Pellens.

Onze oprechte deelneming aan familie en vrienden van Wies.


Kalenderwijzigingen (geplaatst 31-1-2017)
Volgende wedstrijden zijn verplaatst :
U10 Lommel Kolonie - Kadijk SK van 11-2 start om 10u30 ipv 13u30
U7B Meeuwen - Kadijk SK gaat door op zaterdag 11-2 om 15u00 ipv zondag om 10u00

image-126374-fazantenveer1.jpg
Prinselijk bezoek tijdens Kadijk SK - Grote Heide
(geplaatst 30-1-2017)

Aanstaande zondag is er prinselijk bezoek op Kadijk tijdens de wedstrijd tegen Grote Heide. Neen het is niet Laurent die de fusie komt bezegelen tussen Overpelt en Neerpelt. Zijn dotatie laat immers niet toe om naar het verre Limburg te komen.
Daarom geeft hij de eer aan een plaatselijke prins om de aftrap te komen geven.


Overzicht weekend 28-29 januari 2017

Op zaterdag konden de Prov. Res niet in de wei door het forfait van de tegenstrever. De U21 waren vrij. Maar in de voormiddag was er al een reuze derby aan de terreinen van de Es. Onze U7A ontvingen de U7B van........Kadijk SK. Niet alleen voor de spelertjes een speciale wedstrijd maar ook voor broers Gijs en Wannes die ook tegenover elkaar stonden. De uitslag kennen we niet, maar de sfeer was opperbest. (foto's rechts). Op de fotopagina worden alle albums verzameld.

De gewestelijke reserve speelden gelijk tegen Hamont '99. Ze konden de 1 - 0 voorsprong niet houden, en lieten in de slotfase een paar keer de kans liggen op een driepunter. Robin was de doelpuntenmaker.
Het 1ste kon in Achel een vroege voorsprong niet behouden. Tom gaf de bezoekers hoop, maar uiteindelijk werd het nog 3-1.
Op zondag haalden de U15 op het middaguur een mooie 0 - 5 overwinning bij Turkse Rangers. De verre verplaatsing en het late uur waren dus de moeite waard.

Resterende data techniektrainingen en sporthaltrainingen (geplaatst 25-1-2017)
Voor de duidelijkheid hebben we de resterende data voor techniek- en sporthaltrainingen op deze nieuwe website geplaatst.
Je kan deze vinden onder 'info' - 'trainingen' of rechtstreeks via de onderstaande doorverbinding.


Nieuwe data afgelaste wedstrijden (geplaatst 25-1-2017)
Voor de provinciale reserve en het 1ste elftal zijn er nieuwe data voor de wedstrijden tegen Meeuwen SK
Dit is op 25 februari : Kadijk SK - Meeuwen SK om 15u00 voor de reserve
                 26 februari : Meeuwen SK - Kadijk SK om 15u00 voor het 1ste elftal.
Voor de jeugd zijn er dat weekend nog geen wedstrijden voorzien.

Afrekening mosselkaarten. (Geplaatst 25-1-2017)
De eetdagen van 11 en 12 februari komen er nu snel aan.
We willen dan ook alle verkopers van de bestelkaarten er aan herinneren om tijdig af te rekenen.

Wie nog niet in de gelegenheid geweest is om te bestellen kan dit nog via spelers of bestuur.

Meer info over plaats, prijzen en uren :  
image-122487-mosselfeest2016-1100x5001.jpg

image-124201-Welkom-op-nieuwe-website.jpg
Kennismaken met onze nieuwe site.
Achter de schermen waren we al een tijdje bezig aan een nieuwe website. De beheerder everyoneweb waar we onze vorige website beheerde stopt eind maart '17. Deze website is gemaakt via combell.
Om het zoekwerk wat te vergemakkelijken een kort schema van wat je waar kan vinden. Mis je bepaalde info, die je ook graag zou zien verschijnen laat het dan weten via ons contactformulier. Commentaar kan via ons gastenboek.

De indeling van deze website (hoofdpagina met zijn eventuele subpagina's)
    * Homepagina
    * Info
        - Lid worden (meer uitleg over het lid worden als speler/afgevaardigde/enz. bij Kadijk SK) 
        - Trainingen (hier komen kalenders van sporthaltrainingen, techniektrainingen enz. vanaf seizoen 2017-2018)
        - Statistieken (selecties, doelpunten, kaarten enz van 1ste ploeg - kaarten van reserve tot U15 - schorsingsdata spelers
        - Gekwetst (uitleg wat je moet doen bij een kwetsuur)
        - Recuperatie lidgeld (hoe kan je een gedeelte van je lidgeld terugkrijgen?)
    * Onze ploegen
        - Verschillende subpagina's van alle ploegen (U13 t/m U6 is samengevoegd omdat hier geen rangschikkingen zijn)
    * Contact (contactformulier)
        - Gastenboek
    * Diverse (handige links naar andere websites)
        - Sponsors
        - Activiteiten
        - Geschiedenis (palmares)
        - Foto's

You Tube filmpjes van de maand : Januari
100 mooie doelpunten uit 2016                                                                         Uit de (nog niet zo) oude doos van Kadijk SK