image-189162-2017vatana.jpg
Programma Vatana Cup 5 mei 2018
Speelschema U6 (wedstrijden 5 tegen 5) (1 x 15’ per wedstrijd)

10u10 : Terrein 1 : Kadijk SK – H. Wijshagen
             Terrein 2 : Lindelhoeven – Kaulille
             Terrein 3 : Stal Sport – RC Peer
             Terrein 4 : Lommel Kol. – Bree Beek

10u30 : Terrein 1 : Kadijk SK – Stal Sport
             Terrein 2 : H. Wijshagen – RC Peer
             Terrein 3 : Lindelhoeven – Lommel Kol.
             Terrein 4 : Kaulille – Bree Beek

11u40 : Terrein 1 : Kadijk SK – RC Peer
             Terrein 2 : H. Wijshagen – Lommel Kol.
             Terrein 3 : Lindelhoeven – Bree Beek
             Terrein 4 : Kaulille – Stal Sport

11u40 : Terrein 1 : Kadijk SK – Lommel Kol.
             Terrein 2 : H. Wijshagen – Bree Beek
             Terrein 3 : Lindelhoeven – Stal Sport
             Terrein 4 : Kaulille – RC Peer
Speelschema U7 (wedstrijden 5 tegen 5) (1 x 15’ per wedstrijd)

09u30 : Terrein 1 : Kadijk SK – Lommel SK
             Terrein 2 : ESK Leopoldsburg – Lindelhoeven A
             Terrein 3 : Lindelhoeven B – Bree Beek
             Terrein 4 : SV Breugel – Meeuwen SK 

09u50 : Terrein 1 : Gr. Heide – Lutlommel
             Terrein 2 : Kadijk SK – Lindelhoeven B
             Terrein 3 : ESK Leopoldsburg – Bree Beek
             Terrein 4 : Lindelhoeven A – Meeuwen SK

11u00 : Terrein 1 : SV Breugel - Lutlommel
             Terrein 2 : Gr. Heide – Lommel SK
             Terrein 3 : Kadijk SK – Bree Beek
             Terrein 4 : ESK Leopoldsburg – Meeuwen SK

11u20 : Terrein 1 : Lindelhoeven A – Lutlommel
             Terrein 2 : SV Breugel – Lommel SK
             Terrein 3 : Gr. Heide – Lindelhoeven B
             Terrein 4 : Kadijk SK – Meeuwen SK

12u20 : Terrein 1 : ESK Leopoldsburg – Lutlommel
             Terrein 2 : Lindelhoeven A – Lommel SK
             Terrein 3 : SV Breugel – Lindelhoeven B
             Terrein 4 : Gr. Heide – Bree Beek  
Speelschema U8 (wedstrijden 5 tegen 5) (1 x 20’ per wedstrijd)


14u30 : Terrein 1 : Zie U9
             Terrein 2 : Zie U9
             Terrein 3 : Kadijk SK –Hamont ‘99
             Terrein 4 : Lommel Kol. – SV Breugel

15u30 : Terrein 1 : Zie U9
             Terrein 2 : Zie U9
             Terrein 3 : Kadijk SK – Lommel Kol.
             Terrein 4 : Hamont ’99 – SV Breugel

16u30 : Terrein 1 : Zie U9
             Terrein 2 : Zie U9
             Terrein 3 : Kadijk SK – SV Breugel
             Terrein 4 : Hamont ’99 – Lommel Kol. 
Speelschema U9 (wedstrijden 5 tegen 5) (1 x 20’ per wedstrijd)

13u30 : Terrein 1 : Sp.Lille – Esp.Pelt
             Terrein 2 : Achel VV – Hamont ‘99
             Terrein 3 : Herkol – Lommel Kol.
             Terrein 4 : Eksel – Kadijk SK A

14u00 : Terrein 1 : Kadijk SK B – Kadijk SK C         
             Terrein 2 : Sp.Lille – Lommel Kol.
             Terrein 3 : Esp.Pelt – Eksel
             Terrein 4 : Achel VV – Kadijk SK A

14u30 : Terrein 1 : Hamont ’99 – Kadijk SK B
             Terrein 2 : Herkol – Gr.Heide                        
             Terrein 3 : zie U8
             Terrein 4 : zie U8

15u00 : Terrein 1 : Sp.Lille – Eksel  
             Terrein 2 : Esp.Pelt – Kadijk SK A
             Terrein 3 : Achel VV – Lommel Kol.
             Terrein 4 : Hamont ’99 – Gr.Heide

15u30 : Terrein 1 : Herkol – Kadijk SK C                  
             Terrein 2 : Sp.Lille – Gr.Heide
             Terrein 3 : zie U8
             Terrein 4 : zie U8

16u00 : Terrein 1 : Esp.Pelt – Lommel Kol.
             Terrein 2 : Achel VV – Kadijk SK C
             Terrein 3 : Hamont’99 – Eksel
             Terrein 4 : Herkol – Kadijk SK B                 

16u30 : Terrein 1 : Gr. Heide – Kadijk SK C            
             Terrein 2 : Kadijk SK B – Kadijk SK A       
             Terrein 3 : Zie U8
             Terrein 4 : Zie U8