​​​​​​​Gewestelijke U13 reeks L
DatumUurOnderwerp
za 31-08-201912:30K. Lutlommel V.V. B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
zo 08-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - Grenstr. Kol. Lommel Niv.2-1
zo 15-09-201910:00S.V. Herkol Neerpelt Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
zo 22-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - Sparta Lille Niv.1
zo 29-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - K. Peerder Sportvrienden B Niv.1
za 05-10-201913:00Gs Bree-Beek B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
zo 13-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - Lommel United Ws M Niv.1
zo 20-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - K. Lutlommel V.V. B Niv.1
za 26-10-201910:15Grenstr. Kol. Lommel Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
zo 03-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - S.V. Herkol Neerpelt Niv.1
za 09-11-201914:00Sparta Lille Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
za 16-11-201913:00K. Peerder Sportvrienden B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
zo 24-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - Gs Bree-Beek B Niv.1
za 30-11-201910:00Lommel United Ws M Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
​​​​​​​Gewestelijke U11 reeks E
DatumUurOnderwerp
za 31-08-201913:00K.F.C. Eksel A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 08-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Sporting Grote-Heide Niv.2
zo 15-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K.F.C. Ham United A Niv.2
za 21-09-201914:00Lommel Sk D Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 29-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Sporting Wijchmaal Niv.2
za 05-10-201911:00K. Bocholter V.V. B Niv.3 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 13-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.3-2
zo 20-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K.F.C. Eksel A Niv.2
za 26-10-201915:00Sporting Grote-Heide Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 03-11-201909:30K.F.C. Ham United A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 10-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Lommel Sk D Niv.2
zo 17-11-201910:00Sporting Wijchmaal Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 23-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Bocholter V.V. B Niv.3
za 30-11-201913:00K. Achel V.V. Niv.3-2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
Gewestelijke U10 reeks I
DatumUurOnderwerp
za 31-08-201915:00K. Lutlommel V.V. B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 07-09-2019
za 14-09-2019
09:30
11:00
Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - Lindelhoeven V.V. B Niv.2-1
V. Balen - Kadijk SK (oefenwedstrijd)
za 21-09-201910:00Kadijk SK - Bree Beek B (oefenwedstrijd)
za 28-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - K. Eendr. Louwel F Niv.1
zo 06-10-201909:30S.V. Breugel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 12-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - S.V. Herkol Neerpelt Niv.1
za 19-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - K. Lutlommel V.V. B Niv.1
zo 27-10-2019
za 02-11-2019
10:00
09:30
Lindelhoeven V.V. B Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
Kadijk SK - V. Balen (oefenwedstrijd)
za 09-11-201911:00Bree Beek B - Kadijk SK (oefenwedstrijd)
za 16-11-201912:15K. Eendr. Louwel F Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 23-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - S.V. Breugel Niv.1
zo 01-12-201910:00S.V. Herkol Neerpelt Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
Gewestelijke U9 reeks D (Kadijk SK U9A)
DatumUurOnderwerp
za 31-08-201909:30Ham United A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 07-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K.V.V. W. Koersel C Niv.2
zo 15-09-201910:00K. Hechtel F.C. B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 21-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Stal Sport Koersel B Niv.2
za 28-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Turkse F.C. Beringen Niv.2
za 05-10-201910:00K. Stal Sport Koersel C Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 12-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Sporting Wijchmaal A Niv.2
za 19-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Ham United A Niv.2
zo 27-10-201909:30K.V.V. W.Koersel C Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 02-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Hechtel F.C. B Niv.2
za 09-11-201910:00K. Stal Sport Koersel B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 16-11-201909:30Turkse F.C. Beringen Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 23-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Stal Sport Koersel C Niv.2
za 30-11-201912:30Sporting Wijchmaal A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
Gewestelijke U9 reeks I (Kadijk SK U9B)
DatumUurOnderwerp
zo 01-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - Lindelhoeven V.V. C Niv.2-1
za 07-09-201913:00K. Achel V.V. Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
zo 15-09-201910:00wedstrijd verschoven naar 7 december
zo 22-09-201910:00K. Peerder SV A Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
zo 29-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - K.F.C. Helson C Niv.2-1
zo 06-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - F.C. Paal-Tervant D Niv.1
za 12-10-201914:30K.F.C. Eksel A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
zo 20-10-201910:00Lindelhoeven V.V. C Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
zo 27-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - K. Achel V.V. Niv.2-1
zo 03-11-201910:00K. Kattenbos Sport B Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
zo 10-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - K. Peerder SV A Niv.1
za 16-11-201910:30K.F.C. Helson C Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
za 23-11-201913:30F.C. Paal-Tervant D Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1
zo 01-12-2019
za 07-12-2019
10:00
15:00
Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - K.F.C. Eksel A Niv.2-1
Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2-1 - K. Kattenbos Sport B Niv.2-1
Gewestelijke U8 reeks F (Kadijk SK U8A)
DatumUurOnderwerp
zo 01-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.2
za 07-09-201909:30Voorshoven A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 15-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K.F.C. Eksel B Niv.2
za 21-09-201913:30K. Kattenbos Sport B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 28-09-201909:30Lommel Sk C Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 05-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Sporting Wijchmaal B Niv.2
zo 13-10-201910:00K. Hechtel F.C. A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 19-10-201913:00K. Achel V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 27-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Voorshoven A Niv.2-1
zo 03-11-201910:00K.F.C. Eksel B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 10-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Kattenbos Sport B Niv.2
zo 17-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Lommel Sk C Niv.2-1
za 23-11-201912:30Sporting Wijchmaal B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 01-12-201910:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Hechtel F.C. A Niv.2-1
Gewestelijke U8 reeks R (Kadijk SK U8B)
DatumUurOnderwerp
za 31-08-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. Lutlommel V.V. C Niv.1
zo 08-09-201910:00Sparta Lille Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 14-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Grenstr. Kol. Lommel Niv.1
zo 22-09-201910:00S.V. Breugel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 28-09-201914:00Grote-Heide Neerpelt Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 05-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Sporting Wijchmaal A Niv.1
zo 13-10-201911:00K. Kaulille F.C. B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 19-10-201912:30K. Lutlommel V.V. C Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 26-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Sparta Lille Niv.1
za 02-11-201910:30Grenstr. Kol. Lommel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 09-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
za 16-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Grote-Heide Neerpelt Niv.1
za 23-11-201912:30Sporting Wijchmaal A Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 30-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. Kaulille F.C. B Niv.1
Gewestelijke U7 reeks K
DatumUurOnderwerp
za 31-08-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K.F.C. Helson A Niv.2
za 07-09-201910:00K. Lutlommel V.V. A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 14-09-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Lommel Sk Niv.2-1
zo 22-09-201910:00F.C. Esp Pelt A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 28-09-201910:30K. Achel V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 05-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Gs Bree-Beek C Niv.2
za 12-10-201913:00K.F.C. Hamont 99 A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 20-10-201910:00K.F.C. Helson A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 26-10-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Lutlommel V.V. A Niv.2
za 02-11-201909:30Lommel Sk Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 09-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - F.C. Esp Pelt A Niv.2-1
za 16-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.2
za 23-11-201909:30Gs Bree-Beek C Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 30-11-201910:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K.F.C. Hamont 99 A Niv.2-1
Gewestelijke U12 reeks E 
za 31-08-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Stal Sport Koersel Niv.2
za 07-09-201913:30K. Kattenbos Sport Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 14-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.2
za 21-09-201911:30K.F.C. Ham United A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 28-09-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - F.C. Paal-Tervant B Niv.2
za 05-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Grote-Heide Neerpelt Niv.2
za 12-10-201912:00Halvenweg Zonhoven Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 19-10-201913:00K. Stal Sport Koersel Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 26-10-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Kattenbos Sport Niv.2
zo 03-11-201910:00K. Achel V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 09-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K.F.C. Ham United A Niv.2
zo 17-11-201909:30F.C. Paal-Tervant B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 24-11-201909:30Grote-Heide Neerpelt Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 30-11-201909:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Halvenweg Zonhoven Niv.2