Gewestelijke U13 reeks F
05-09-2018 | 18:30 | KAULILLE FC NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
08-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | KFC HELSON B NIV.2-1 |
15-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | GS BREE-BEEK B NIV.2 |
22-09-2018 | 12:00 | CALCIO GENK A NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2 |
29-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | KAB. OPGLABBEEK NIV.2 |
06-10-2018 | 09:30 | W. KOERSEL B NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2 |
13-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | HECHTEL FC NIV.2-1 |
20-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | KAULILLE FC NIV.2 |
27-10-2018 | 12:30 | KFC HELSON B NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2 |
03-11-2018 | 13:00 | GS BREE-BEEK B NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
10-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | CALCIO GENK A NIV.2-1 |
17-11-2018 | 10:00 | KAB. OPGLABBEEK NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
24-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | W. KOERSEL B NIV.2-1 |
01-12-2018 | 10:00 | HECHTEL FC NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2 |
Gewestelijke U12 reeks J
01-09-2018 | 11:30 | K.ESK LEOPOLDSB. B | KADIJK SK NIV.2-1 (forfait leop) |
16-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2-1 | LOMMEL UNITED WS |
22-09-2018 | 12:30 | LUTLOMMEL VV B | KADIJK SK NIV.2-1 |
30-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2-1 | LOMMEL SK C NIV.1 |
06-10-2018 | 10:00 | HECHTEL FC NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2-1 |
14-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2-1 | FC EKSEL NIV.2-1 |
21-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2-1 | ESK LEOPOLDSB B (forfait leop) |
03-11-2018 | 09:30 | LOMMEL UNITED WS | KADIJK SK NIV.2-1 |
11-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2-1 | LUTLOMMEL VV B NIV.2-1 |
17-11-2018 | 14:30 | LOMMEL SK C NIV.1 | KADIJK SK NIV.2-1 |
25-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2-1 | HECHTEL FC NIV.2-1 |
01-12-2018 | 13:00 | FC EKSEL NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2-1 |
Gewestelijke U11 reeks B
01-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | THES SPORT B NIV.3 |
08-09-2018 | 11:30 | FC ANADOL NIV.2 | KADIJK SK NIV.3-2 |
15-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | HOUTHALEN VV NIV.2 |
22-09-2018 | 11:30 | HAM UNITED A NIV.2 | KADIJK SK NIV.3-2 |
29-09-2018 | 14:30 | ACHEL VV NIV.3-2 | KADIJK SK NIV.3-2 |
06-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | RACING PEER B NIV.3 |
13-10-2018 | 14:30 | BOCHOLTER B NIV.3 | KADIJK SK NIV.3-2 |
20-10-2018 | 10:00 | THES SPORT B NIV.3 | KADIJK SK NIV.3-2 |
27-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | FC ANADOL NIV.2 |
03-11-2018 | 09:30 | HOUTHALEN VV NIV.2 | KADIJK SK NIV.3-2 |
10-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | HAM UNITED A NIV.2 |
17-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | ACHEL VV NIV.3-2 |
25-11-2018 | 10:00 | RACING PEER B NIV.3 | KADIJK SK NIV.3-2 |
01-12-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.3-2 | BOCHOLTER B NIV.3 |
Gewestelijke U10 reeks G
02-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | HECHTEL FC B NIV.2 |
09-09-2018 | 09:30 | LOMMEL SK B NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2 |
15-09-2018 | 10:15 | GT LOMMEL KOL. NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
23-09-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | ACHEL VV NIV.2 |
29-09-2018 | 13:30 | KATTENBOS SPORT NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
07-10-2018 | KADIJK SK NIV.2 | forfait Herkol | |
13-10-2018 | 13:00 | GS BREE-BEEK B NIV.1 | KADIJK SK NIV.2 |
20-10-2018 | 10:00 | HECHTEL FC B NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
28-10-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | LOMMEL SK B NIV.2-1 |
04-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | GT LOMMEL KOL. NIV.2 |
11-11-2018 | 10:00 | ACHEL VV NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
18-11-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | KATTENBOS SPORT NIV.2 |
25-11-2018 | 10:00 | forfait Herkol | KADIJK SK NIV.2 |
02-12-2018 | 09:30 | KADIJK SK NIV.2 | GS BREE-BEEK B NIV.1 |
Gewestelijke U9A reeks C
01-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | GT LOMMEL KOL. NIV.2 |
09-09-2018 | 09:30 | HEUSDEN 06 A NIV.3 | KADIJK SK A NIV.3 |
15-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | PAAL-TERVANT A NIV.3 |
22-09-2018 | 14:30 | ACHEL VV B NIV.3-2 | KADIJK SK A NIV.3 |
29-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | HAM UNITED A NIV.3 |
06-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | RC HADES C NIV.3 |
13-10-2018 | 14:00 | KATTENBOS A NIV.3-2 | KADIJK SK A NIV.3 |
20-10-2018 | 13:30 | LOMMEL KOL. NIV.2 | KADIJK SK A NIV.3 |
27-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | SK HEUSDEN 06 A NIV.3 |
03-11-2018 | 15:00 | PAAL-TERVANT A NIV.3 | KADIJK SK A NIV.3 |
10-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | ACHEL VV B NIV.3-2 |
17-11-2018 | 10:00 | KFC HAM UTD A NIV.3 | KADIJK SK A NIV.3 |
25-11-2018 | 09:30 | RC HADES C NIV.3 | KADIJK SK A NIV.3 |
01-12-2018 | 10:00 | KADIJK SK A NIV.3 | KATTENBOS A NIV.3-2 |
Gewestelijke U9B reeks I
02-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | SV HERKOL NIV.1 |
05-09-2018 | 18:30 | KAULILLE FC B NIV.1 | KADIJK SK B NIV.2-1 |
16-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | KATTENBOS B NIV.2-1 |
22-09-2018 | 14:00 | K.SP. WIJCHMAAL NIV.1 | KADIJK SK B NIV.2-1 |
29-09-2018 | PELT C NIV.1 (forfait) | KADIJK SK B NIV.2-1 | |
07-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | LUTLOMMEL C NIV.1 |
14-10-2018 | 10:00 | SV BREUGEL NIV.1 | KADIJK SK B NIV.2-1 |
21-10-2018 | 10:00 | SV HERKOL NIV.1 | KADIJK SK B NIV.2-1 |
28-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | KAULILLE FC B NIV.1 |
04-11-2018 | 09:30 | KATTENBOS B NIV.2-1 | KADIJK SK B NIV.2-1 |
11-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | K.SP. WIJCHMAAL NIV.1 |
18-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | PELT C NIV.1 (forfait) |
24-11-2018 | 10:00 | LUTLOMMEL VV C NIV.1 | KADIJK SK B NIV.2-1 |
02-12-2018 | 10:00 | KADIJK SK B NIV.2-1 | SV BREUGEL NIV.1 |
Gewestelijke U8 reeks F
01-09-2018 | 14:30 | FC EKSEL A NIV.2 | KADIJK SK NIV.2-1 |
09-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | KFC HELSON C NIV.2-1 |
16-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | ACHEL VV NIV.2 |
22-09-2018 | 09:45 | STAL SPORT B | KADIJK SK NIV.2-1 |
30-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | K.SP. WIJCHMAAL B NIV.2 |
07-10-2018 | 09:30 | SP.GROTE HEIDE B NIV.2 | KADIJK SK NIV.2-1 |
14-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | HECHTEL FC A NIV.2 |
21-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | FC EKSEL A NIV.2 |
27-10-2018 | 10:30 | KFC HELSON C NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2-1 |
03-11-2018 | 13:00 | ACHEL VV NIV.2 | KADIJK SK NIV.2-1 |
11-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | STAL SPORT B |
17-11-2018 | 14:00 | K.SP. WIJCHMAAL B NIV.2 | KADIJK SK NIV.2-1 |
25-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2-1 | SP.GROTE HEIDE B NIV.2 |
02-12-2018 | 10:00 | HECHTEL FC A NIV.2 | KADIJK SK NIV.2-1 |
Gewestelijke U7 reeks E
01-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | ACHEL VV NIV.2 |
09-09-2018 | 10:00 | GS BREE-BEEK B NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
15-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | FC EKSEL A NIV.2 |
22-09-2018 | 13:00 | HAMONT 99 A NIV.2-1 | KADIJK SK NIV.2 |
29-09-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | RACING PEER A NIV.2 |
07-10-2018 | 09:30 | KATTENBOS SPORT | KADIJK SK NIV.2 |
13-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | KSK MEEUWEN B NIV.2 |
20-10-2018 | 13:00 | ACHEL VV NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
27-10-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | GS BREE-BEEK B NIV.2 |
03-11-2018 | 13:00 | FC EKSEL A NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
10-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | HAMONT 99 A NIV.2-1 |
18-11-2018 | 10:00 | RACING PEER A NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
24-11-2018 | 10:00 | KADIJK SK NIV.2 | KATTENBOS SPORT NIV.2 |
02-12-2018 | 09:30 | KSK MEEUWEN B NIV.2 | KADIJK SK NIV.2 |
Gewestelijke U6 reeks ?
15 augustus om 9:30 beker van Pelt tegen Lindelhoeven.
Kalender volgt later