Update12-nov12-nov12-nov12-nov12-nov12-nov12-nov12-nov12-nov
Speler SelectiesbasisinvallerActieve minutenDoelpuntenGele kaartDubbel GeelRode kaartSchorsing
1ste Elftal








BEIJK SIEBE21170000
BIJNENS MATHIAS9544611100
BLONDEEL JOREN10828033100
CUYPERS KRIS111109900000
GEERTS JOCHEM303320000
KHELILI MAIKEL70700000
LEHAEN THOMAS111109901100
LLAPASHTICA FLAMUR10735592100
MAEX FREDERIK4312813000
MAGNE ROY202270000
MENTENS TIM9907580210
OZKAN ERDEM7252170000
Ă–ZTURK FURKAN101009005400
PALMANS KRIS111109273000
SLEGERS DAAN8353750200
SNOEKX DENNIS30300000
STEVENS ROY8444012000
THIJS RAF111018741200
THIJS TOON111109901200
TIPS BJORN7523470000
VAN CHAZE ROY111019510100






























OWN GOAL



1































































Reserves + Jeugd








BEIJK SIEBERES A



1


BOES MICHIELU17



1


DAEMS CHRISTOPHERES A



1


D'ANGELO AMLETOU17



0
1
EERDEKENS RUNEU15



1


EVENS WOUTU21



4


GEERTS JOCHEMRES A



1


HENDRICKX KEVINRES A



2


HUYSMANS BARTU17



2


JACOBS JAMIEU17



2


JANSEN BRAMU21



1


LLAPASHTICA FLAMURRES A



2


MICHIELS WOUTU17



1


PEIJS RAFU15



1


PELLENS JONASU21



1


QUINTEN KEVINRES A



1


SCHILDERMANS TOMRES A



1


SCHIPPERS KILIANU17



1


SLEURS JANRES A



1


TIPS BJORNRES A



1


VERAA GLENNU21



1


VERAA RUBENRES A



1


VERBOVEN MAXIMRES A



1


WECKX GIELU21



1