Gewestelijke U13 reeks F
15-08-201813:00KADIJK SKLINDELHOEVEN
18-08-2018vmtornooi Breugel
26-08-201810:00RC PEERKADIJK SK
01-09-201815:00KAULILLE FC NIV.2KADIJK SK NIV.2
08-09-201809:30KADIJK SK NIV.2KFC HELSON B NIV.2-1
15-09-201809:30KADIJK SK NIV.2GS BREE-BEEK B NIV.2
22-09-201812:00CALCIO GENK A NIV.2-1KADIJK SK NIV.2
29-09-201809:30KADIJK SK NIV.2KAB. OPGLABBEEK NIV.2
06-10-201809:30W. KOERSEL B NIV.2-1KADIJK SK NIV.2
13-10-201809:30KADIJK SK NIV.2HECHTEL FC NIV.2-1
20-10-201809:30KADIJK SK NIV.2KAULILLE FC NIV.2
27-10-201812:30KFC HELSON B NIV.2-1KADIJK SK NIV.2
03-11-201813:00GS BREE-BEEK B NIV.2KADIJK SK NIV.2
10-11-201809:30KADIJK SK NIV.2CALCIO GENK A NIV.2-1
17-11-201810:00KAB. OPGLABBEEK NIV.2KADIJK SK NIV.2
24-11-201809:30KADIJK SK NIV.2W. KOERSEL B NIV.2-1
01-12-201810:00HECHTEL FC NIV.2-1KADIJK SK NIV.2
Gewestelijke U12 reeks J
15-08-201809:30KADIJK SKLINDELHOEVEN
01-09-201811:30K.ESK LEOPOLDSB. BKADIJK SK NIV.2-1
16-09-201809:30KADIJK SK NIV.2-1LOMMEL UNITED WS 
22-09-201812:30LUTLOMMEL VV B KADIJK SK NIV.2-1
30-09-201809:30KADIJK SK NIV.2-1LOMMEL SK C NIV.1
06-10-201810:00HECHTEL FC NIV.2-1KADIJK SK NIV.2-1
14-10-201809:30KADIJK SK NIV.2-1FC EKSEL NIV.2-1
21-10-201809:30KADIJK SK NIV.2-1K.ESK LEOPOLDSB B 
03-11-201809:30LOMMEL UNITED WS KADIJK SK NIV.2-1
11-11-201809:30KADIJK SK NIV.2-1LUTLOMMEL VV B NIV.2-1
17-11-201814:30LOMMEL SK C NIV.1KADIJK SK NIV.2-1
25-11-201809:30KADIJK SK NIV.2-1HECHTEL FC NIV.2-1
01-12-201813:00FC EKSEL NIV.2-1KADIJK SK NIV.2-1
Gewestelijke U11 reeks B
15-08-2018
13:00
KADIJK SKLINDELHOEVEN
26-08-2018
10:00
RC PEERKADIJK SK
01-09-201809:30KADIJK SK NIV.3-2THES SPORT B NIV.3
08-09-201811:30FC ANADOL NIV.2KADIJK SK NIV.3-2
15-09-201809:30KADIJK SK NIV.3-2HOUTHALEN VV NIV.2
22-09-201811:30HAM UNITED A NIV.2KADIJK SK NIV.3-2
29-09-201814:30ACHEL VV NIV.3-2KADIJK SK NIV.3-2
06-10-201809:30KADIJK SK NIV.3-2RACING PEER B NIV.3
13-10-201814:30BOCHOLTER B NIV.3KADIJK SK NIV.3-2
20-10-201810:00THES SPORT B NIV.3KADIJK SK NIV.3-2
27-10-201809:30KADIJK SK NIV.3-2FC ANADOL NIV.2
03-11-201809:30HOUTHALEN VV NIV.2KADIJK SK NIV.3-2
10-11-201809:30KADIJK SK NIV.3-2HAM UNITED A NIV.2
17-11-201809:30KADIJK SK NIV.3-2ACHEL VV NIV.3-2
25-11-201810:00RACING PEER B NIV.3KADIJK SK NIV.3-2
01-12-201809:30KADIJK SK NIV.3-2BOCHOLTER B NIV.3
Gewestelijke U10 reeks G
15-08-201809:30KADIJK SKLINDELHOEVEN
26-08-2018nmtornooi Gr. Heide
02-09-201809:30KADIJK SK NIV.2HECHTEL FC B NIV.2
09-09-201809:30LOMMEL SK B NIV.2-1KADIJK SK NIV.2
15-09-201810:15GT LOMMEL KOL. NIV.2KADIJK SK NIV.2
23-09-201809:30KADIJK SK NIV.2ACHEL VV NIV.2
29-09-201813:30KATTENBOS SPORT NIV.2KADIJK SK NIV.2
07-10-201809:30KADIJK SK NIV.2SV HERKOL NIV.1
13-10-201813:00GS BREE-BEEK B NIV.1KADIJK SK NIV.2
20-10-201810:00HECHTEL FC B NIV.2KADIJK SK NIV.2
28-10-201809:30KADIJK SK NIV.2LOMMEL SK B NIV.2-1
04-11-201809:30KADIJK SK NIV.2GT LOMMEL KOL. NIV.2
11-11-201810:00ACHEL VV NIV.2KADIJK SK NIV.2
18-11-201809:30KADIJK SK NIV.2KATTENBOS SPORT NIV.2
25-11-201810:00SV HERKOL NIV.1KADIJK SK NIV.2
02-12-201809:30KADIJK SK NIV.2GS BREE-BEEK B NIV.1
Gewestelijke U9A reeks C
15-08-201813:00KADIJK SK A-B mixLINDELHOEVEN
26-08-2018?  tornooi LOMMEL KOLKADIJK SK A-B mix
01-09-201810:00KADIJK SK A NIV.3GT LOMMEL KOL. NIV.2
09-09-201809:30HEUSDEN 06 A NIV.3KADIJK SK A NIV.3
15-09-201810:00KADIJK SK A NIV.3PAAL-TERVANT A NIV.3
22-09-201814:30ACHEL VV B NIV.3-2KADIJK SK A NIV.3
29-09-201810:00KADIJK SK A NIV.3HAM UNITED A NIV.3
06-10-201810:00KADIJK SK A NIV.3RC HADES C NIV.3
13-10-201814:00KATTENBOS A NIV.3-2KADIJK SK A NIV.3
21-10-201810:15LOMMEL KOL. NIV.2KADIJK SK A NIV.3
27-10-201810:00KADIJK SK A NIV.3SK HEUSDEN 06 A NIV.3
03-11-201815:00PAAL-TERVANT A NIV.3KADIJK SK A NIV.3
10-11-201810:00KADIJK SK A NIV.3ACHEL VV B NIV.3-2
17-11-201810:00KFC HAM UTD A NIV.3KADIJK SK A NIV.3
25-11-201809:30RC HADES C NIV.3KADIJK SK A NIV.3
01-12-201810:00KADIJK SK A NIV.3KATTENBOS A NIV.3-2

Gewestelijke U9B reeks I
15-08-2018
13:00
KADIJK SK A-B mix
LINDELHOEVEN
26-08-2018
   ?
   tornooi LOMMEL KOL
KADIJK SK A-B mix
02-09-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1SV HERKOL NIV.1
09-09-201810:30KAULILLE FC B NIV.1KADIJK SK B NIV.2-1
16-09-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1KATTENBOS B NIV.2-1
22-09-201814:00K.SP. WIJCHMAAL NIV.1KADIJK SK B NIV.2-1
29-09-201813:30ESPERANZA PELT C NIV.1KADIJK SK B NIV.2-1
07-10-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1LUTLOMMEL C NIV.1
14-10-201810:00SV BREUGEL NIV.1KADIJK SK B NIV.2-1
21-10-201810:00SV HERKOL NIV.1KADIJK SK B NIV.2-1
28-10-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1KAULILLE FC B NIV.1
04-11-201809:30KATTENBOS B NIV.2-1KADIJK SK B NIV.2-1
11-11-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1K.SP. WIJCHMAAL NIV.1
18-11-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1ESP.PELT C NIV.1
24-11-201810:00LUTLOMMEL VV C NIV.1KADIJK SK B NIV.2-1
02-12-201810:00KADIJK SK B NIV.2-1SV BREUGEL NIV.1
Gewestelijke U8 reeks F
​​​
15-08-2018
09:30
KADIJK SK
LINDELHOEVEN
26-08-2018
?
tornooi LOMMEL KOL

01-09-201813:00FC EKSEL A NIV.2KADIJK SK NIV.2-1
09-09-201810:00KADIJK SK NIV.2-1KFC HELSON C NIV.2-1
16-09-201810:00KADIJK SK NIV.2-1ACHEL VV NIV.2
30-09-201810:00KADIJK SK NIV.2-1K.SP. WIJCHMAAL B NIV.2
07-10-201809:30SP.GROTE HEIDE B NIV.2KADIJK SK NIV.2-1
14-10-201810:00KADIJK SK NIV.2-1HECHTEL FC A NIV.2
21-10-201810:00KADIJK SK NIV.2-1FC EKSEL A NIV.2
27-10-201810:30KFC HELSON C NIV.2-1KADIJK SK NIV.2-1
03-11-201813:00ACHEL VV NIV.2KADIJK SK NIV.2-1
17-11-201814:00K.SP. WIJCHMAAL B NIV.2KADIJK SK NIV.2-1
25-11-201810:00KADIJK SK NIV.2-1SP.GROTE HEIDE B NIV.2
02-12-201810:00HECHTEL FC A NIV.2KADIJK SK NIV.2-1 
Gewestelijke U7 reeks E




15-08-201813:00KADIJK SKLINDELHOEVEN
18-08-2018
tornooi Breugel
01-09-201810:00KADIJK SK NIV.2ACHEL VV NIV.2
09-09-201810:00GS BREE-BEEK B NIV.2KADIJK SK NIV.2
15-09-201810:00KADIJK SK NIV.2FC EKSEL A NIV.2
22-09-201813:00HAMONT 99 A NIV.2-1KADIJK SK NIV.2
29-09-201810:00KADIJK SK NIV.2RACING PEER A NIV.2
07-10-201809:30KATTENBOS SPORTKADIJK SK NIV.2
13-10-201810:00KADIJK SK NIV.2KSK MEEUWEN B NIV.2
20-10-201813:00ACHEL VV NIV.2KADIJK SK NIV.2
27-10-201810:00KADIJK SK NIV.2GS BREE-BEEK B NIV.2
03-11-201813:00FC EKSEL A NIV.2KADIJK SK NIV.2
10-11-201810:00KADIJK SK NIV.2HAMONT 99 A NIV.2-1
18-11-201810:00RACING PEER A NIV.2KADIJK SK NIV.2
24-11-201810:00KADIJK SK NIV.2KATTENBOS SPORT NIV.2
02-12-201809:30KSK MEEUWEN B NIV.2KADIJK SK NIV.2
Gewestelijke U6 reeks ?
15 augustus om 9:30 beker van Pelt tegen Lindelhoeven.
Kalender volgt later